Zázrak v pár kapkách vody

13.10.2019

Proč je voda nejen pro nás, ale i naší pleť tak důležitá?

Protože jsme z ní stvořeni... Naše těla a buňky obsahují vodu ze 70% . Ta pak určuje nejen strukturu, soudržnost a odolnost pleti, ale pro dlouhodobé fungovaní potřebují spolu kožní buňky komunikovat a to se děje jen tehdy jsou-li dostatečně zásobeny právě vodou. Bez ní je nelze obnovit a nedokáží ani správně fungovat.

Velmi často se o tento zdroj energie a vitality připravujeme vlivem vnějšího prostředí, životního stylu nebo nesprávné životosprávy. Vyčerpaná pleť s nedostatkem energie neumí využít ani živiny, které jí dodáváme. Péče Institut Esthederm Cellular Water využívá patent "Celulární voda". Celulární voda je identická s vodou kožních buněk. Na buňky působí jako "živá" voda a zásobuje je energií.

Určitě si většina z Vás pod sprejovým aplikátorem představí termální pramenitou vodu. Ty však svými terapeutickými vlastnostmi jsou vhodné pro léčbu spíše patologických stavů kůže jako je ekzém a hypersenzitivita. Jejich složení však není pro udržení si správného fungování zdravých kožních buněk ideální.


Tato aktivní voda velmi podobná té, kterou máme v srdci buněk je obohacena o kyselinu Hyaluronovou, stopové prvky a esenciální důležité minerály a je základem všech Esthedermových produktů.

Tak účinná jako sérum samotné. Dokáže reaktivovat celulární mladistvost buněk pro viditelně mladou a dlouhodobě krásnou pleť.

  • Kyselina Hyaluronová se nám stará o hydrataci a dlouhodobě mladistvý vzhled.
  • Karnosin s kyselinou citronovou, která se v pleti přirozeně nachází, tvoří antioxidační štít. Chrání pleť a pomáhají v boji se 3 hlavními formami volných radikálů, které způsobují její povadání a následně stárnutí.
  • Hypotaurin dodá buňkám energii pro ideální fungování na svoji maximální kapacitu
  • Sodík, Vápník, Horčík a Draslík pak zvyšují funkci kožní bariéry, regulují buněčnou výměnu a pomáhají udržet vláhu v pleti.

DOKAZATELNÉ VÝSLEDKY:

Okamžitě: Aplikovaná před jiným výrobkem péče o pleť, zvyšuje jeho hydratační účinnost o +18%*

6 hodin po aplikaci: Posílená stimulace buněčné energie (ATP) v kůži. Tato energie přispívá k rovnováze zdravé pokožky.**

Denně: Vylepšuje antioxidační kapacity kůže. Brání před každodenním stresem (UV zářením, znečištěním, tabákem atd.), které urychlují příznaky stárnutí, vzniku vrásek, matné pleti, podráždění.***

Po 28 dnech: Kůže je revitalizovaná a jasnější, její zářivost je obnovena.****

POUŽITÍ:

Aplikovat přímo na obličej a tělo a jemně vmasírovat, čímž napomůžeme penetraci. Použijte před jiným výrobkem péči o pleť (sérum a krém), po aplikaci make-upu pro jeho lepší fixaci nebo kdykoliv během dne.

Tento produkt Vám rozhodně nezůstane stát doma na poličce, ale oblíbíte si ji i s sebou do kanceláře či auta na dlouhých cestách kdy povzbudí, dodá energii a příjemně probere i unavené oči.

Pro dosažení maximálních účinků buněčné podpory doporučuji v kombinaci s dalšími produkty z řady ,,Cellular Water".

* Hodnocení hydratace In Vivo pomocí korneometrie u 10 dobrovolníků po 3 minutách s produktem péče o pleť Institut Esthederm.

** Hodnocení In Vitro v kožních buňkách. Procentuální nárůst syntézy ATP v porovnání s destilovanou vodou a s termální pramenitou vodou.

*** Hodnocení In Tubo na anti-volnoradikálovou (ROS, RCS a RNS) účinnost buněčné vody a jejích komponentů.

**** Testováno na vzorku 52 žen během 28 dní.